projektowanieformy wtryskowemodelarstwokrótkie seriekontakt

Pełna odpowiedzialność
od projektu do produktu

Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonawstwa wyrobów z tworzyw sztucznych pozwala nam wziąć odpowiedzialność za zlecenie od projektu do gotowego do sprzedaży wyrobu. Potrafimy również stworzyć rodzinę produktów lub system. Podejmiemy się wykonania jednego lub kilku elementów procesu – dostarczymy projekt, prototyp lub formę.

Projektowanie jako konstrukcja, design i optymalizacja

Projektując wyrób poruszamy się na trzech poziomach. Punktem wyjścia jest funkcja detalu, która określa sposób jego konstrukcji. Design nadaje produktowi atrakcyjną i łatwą w użytkowaniu formę. Pamiętamy również o optymalizacji projektu pod kątem produkcji przemysłowej. Uwzględniamy warunki technologiczne, wydajność oraz oszczędność materiałów.

Doradztwo technologiczne
i rozwiązywanie problemów

Jeżeli chcielibyście Państwo skonfrontować swoją wizję z naszą wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu i wykonawstwie wyrobów z tworzyw sztucznych, to zapraszamy. Doradzimy, jak optymalnie wykonać produkt w granicach wyznaczonych przez jego funkcję, budżet i termin. Pomożemy rozwiązać problemy techniczne i zorganizować produkcję.

FakturaFakturaFaktura
© Appelt 2001-2022