projektowanieformy wtryskowemodelarstwokrótkie seriekontakt

Od wizji do projektu

Masz pomysł na nowy produkt albo wizję ulepszenia tego, co już istnieje na rynku? Wiesz, czego chcesz, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić? Jesteśmy do dyspozycji. Możemy wspólnie przedyskutować założenia projektowe i przyjrzeć się funkcji produktu. Zaproponujemy optymalną technologię i materiał, pomożemy ominąć ewentualne rafy. Na koniec otrzymasz gotowy projekt.

Modele i prototypy

Jeżeli chciałbyś zobaczyć lub wziąć do ręki to, co wymyśliłeś, zleć nam wykonanie prototypu. Na początek może to być trójwymiarowy model produktu wykonany w programie komputerowym. To, co wirtualne przenosimy do rzeczywistości za pomocą cyfrowo sterowanych obrabiarek lub drukarki 3D. W ten sposób powstają prototypy umywalek, pojazdów lub elementów oświetlenia.

Kopyta i modeloformy

Naszym okrętem flagowym są kopyta do przygotowywania form przemysłowych. Specjalizujemy się w produkcji kopyt mało- i średniogabarytowych na podstawie trójwymiarowego modelu wyrobu finalnego. Naszym wyrobom potrafimy nadać nie tylko idealnie gładką powierzchnię, ale również fakturę, np. kamienia, papieru, drewna etc. Wykonujemy również modeloformy.

KopytoKopytoKopyto
© Appelt 2001-2022