projektowanieformy wtryskowemodelarstwokrótkie seriekontakt

Projektowanie

Przygotowujemy typowe i nietypowe projekty form wtryskowych na podstawie dokumentacji technicznej otrzymanej od klienta. Możemy też zaproponować rozwiązania dla tych, którzy przychodzą tylko z pomysłem. Optymalizujemy projekt pod kątem technologii, budżetu i wydajności. Mamy doświadczenie w projektach do wtrysku wysoko- i niskociśnieniowego.

Wykonawstwo

Potrafimy wykonać formy wtryskowe zarówno do produkcji detali o wielkości ziarnka grochu, jak i dużych pojemników do ich przechowywania. Posiadamy oprogramowanie i maszyny, które pozwalają zrealizować nawet najtrudniejsze projekty. W naszej narzędziowni przygotujemy wszystkie niezbędne tłoczniki i wykrojniki. Gotowe formy wyposażymy w niezbędną automatykę.

Produkcja

Zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych i kompozytów takich jak pDPCD, ABS, PE, PA, POM. Wykorzystujemy technologię wtrysku wysokociśnieniowego i reaktywne formowanie wtryskowe (RIM). W swoim portfolio mamy produkty dla krajowego i europejskiego przemysłu samochodowego, kolejowego, oświetleniowego i sanitarnego.

FakturaFakturaFaktura
© Appelt 2001-2022